Tricoul perfect
"Materialul este de calitate. Imprimeul este de calitate. Sper sa reziste la spalari multiple. Mi-as dori (pentru noii clienti) sa existe un tabel cu marimule vs dimensiunile. Eu port XL la modelele normale insa XL oversize era imens astfel ca a trebuit sa mai comand L si M ca sa imi dau seama ca M era destul de oversized pentru mine. Daca recenzia este pentru marimea XL atunci la campul "Marime" voi evalua ca "Putin prea mare""




